Czy emulacja starych gier jest legalna?

Czy emulacja starych gier jest legalna?

Halo 3 Forge Map Editor Przegląd

Jedną z nowych i ekscytujących cech Halo 3 jest Forge. Kuźnia nie jest to typowy edytor map jak widać w wielu innych grach. Nie pozwalają na zmianę czegokolwiek główną na poziomie takim jak geometrii poziomej. Przeciwnie, pozwala umieszczać żadnych przedmiotów, broni, pojazdów, punktów odradzania lub narzędzia z Halo 3. Na przykład można łatwo umieścić miotacz ognia i bubble tarczy w swojej bazy dla swojej drużyny, aby podnieść. Masz dużą swobodę w tym, co można umieścić, ale są ograniczone do ilości obiektów można umieścić; jest koszt związany z każdego obiektu. Masz maksymalną kwotę dolarów można spędzić w celu uniknięcia przepełnienia pamięci. Małe obiekty kosztować mniej, podczas gdy większe obiekty, takie jak pojazdy droższe.

Można również grać z przyjaciółmi Forge pozwalając na usuwanie obiektów wroga podczas umieszczania przedmiotów dla własnego zespołu. Do siedmiu znajomych mogą dołączyć Ci tworząc różne zespoły. Możesz atakować się nawzajem, jak również przejść do trybu edycji, która zamieni się w monitorze jak Guilty Spark. Możesz zostać zaatakowany w tym trybie, więc trzeba zwrócić uwagę na swoich wrogów, ale można spaść lub przenieść dowolny obiekt, który chcesz. Masz pewne ograniczenia, takie jak brak możliwości usuwania pojazdów, podczas gdy ludzie są nadal w nich.

Kuźnia wygląda to wspaniały dodatek do serii Halo, która powinna wiele doświadczeń unikalny gameplay do naszych gier multiplayer.

Tony James jest ekspertem w branży gier, można dostać darmowe gry z jego strony FreewareGames.net

Artykuł napisany przez: