Dlaczego stare gry sa takie drogie?

Dlaczego stare gry sa takie drogie?

Jak opanować WoW za pomocą poleceń makro

Sposoby, że World of Warcraft (WoW) Komendy makro mogą pomóc są prawdopodobnie zbyt liczne, by wspomnieć tu jedynie kilka pomysłów. Są one przydatne dla przyspieszenia typowych zadań, dzięki czemu można je zrealizować tylko za pomocą jednego kliknięcia. Jest to bardzo przydatne, jeśli jesteś rzucili się na albo w panice. Pozwalają one na automatyzację grę tak, że może nie trzeba się martwić o ponawianie skomplikowanych ruchów, na przykład w misjach lub PVP walki. Makra sprawiają, że gra mniej uciążliwe i czasochłonne robi wspólne działania, ale bardziej niż dodać zupełnie nowy wymiar zabawy i charakter. To jest miejsce, gdzie można dodawać własne osobiste okrzyki bojowe, zabawne powiedzonka czy nawet zrobić błyskawiczne wielu czary rzucone losowo lub sekwencji. Wojownicy często trzeba je bardziej niż inne typy, gdzie mogą być użyteczne wyposażenie pewne szczeliny, gdy są potrzebne.

Rodzaje kreską Polecenia dostępne dla tworzenia makr z, zakres od personalizacji i komunikowania się z innymi w celu kontrolowania swojej postaci. Można / shout, / krzycz. / Whisper, / rozmawiać z innymi graczami, lub po prostu śmiech /, / Dance, / łuk / lub wave do nich. Możecie / naśladowania , / pomagać lub / rzucać zaklęcia na nich lub / używać drobiazgów dostępnych dla Ciebie.

Są one łatwo wykonane przy użyciu interfejsu Tworzenie makr. Można to wywołać albo przez naciśnięcie ucieczki lub przycisk menu gry, a następnie klikając na „Makra” lub po prostu powiedzieć ‚/ makr „w oknie czatu. Interfejs daje możliwość tworzenia, edycji lub usuwania makra, gdzie kiedyś ją podać nazwę masz długi wybór ikon do wyboru, aby dołączyć do niego. Okno edycji, gdzie można umieścić polecenia ukośnymi, na każdej linii, tak że makra mogą być następnie zapisane. Istnieją dwa rodzaje makr tutaj oznaczonych zakładkach dostępnych, jeden zestaw „Ogólne”, które mogą być wykorzystane w dowolnym miejscu w królestwie, a drugi dla konkretnej karcie makr dla danej postaci. Gdy makro został stworzony go umieścić na pasku akcji do szybkiego zastosowania lub jeżeli wybrana może być związana z kluczem lub mysz zdarzenia. Te związane makra są świetne na bardzo szybką reakcję i masz liczną komplet kluczy i imprezy do wyboru. Makra mogą również działać w różny sposób w zależności od tego, co jesteś naciskając klawisze, jeden czar może po naciśnięciu przycisku „Shift”, kolejna po naciśnięciu ‚alt’.

Jeśli nie zostało to jeszcze zrobione, a następnie dowiedzieć się, co można zrobić z WoW makropoleceń i nie daj się zniechęcić wszystkich opcji, może to być trudne na początku, ale po utworzeniu kilku pomóc swojej gry nigdy nie będą wyglądać z powrotem.

Artykuł napisany przez: http://www.plandeki.eu/plandeki-na-samochod