Stare gry z PC

Aby dowiedzieć się jak Handicap wyścigów konnych zacząć od podstawowego Bet

Podczas gdy wiele osób próbuje dowiedzieć się, jak utrudniać wyścigów konnych na tyle dobrze, aby zarobić, wiele osób nigdy nie zrealizować ten cel. Jednym z problemów jest to, że jest to bardzo trudne do wykonania. Kolejną częścią problemu jest to, że istnieje tak wiele zakładów dostępne i tak wiele sprzecznych informacji. Niektórzy eksperci powie, że egzotyczne zakłady są najlepszym sposobem, aby Wrocław projektowanie automatyki PLC przejść jeśli chcesz zarabiać pieniądze zakładami koni. Inni mówią, trzymać się podstawowej wygrać zakład.

Problem z próby, aby nauczyć się utrudniać jest to, że istnieje tak wiele czynników, które wpływają na siebie konia i upośledzające dla jednego zakładu nie jest taka sama, jak upośledzające dla innego zakładu. Na przykład, jeśli grasz w kółko QUINELLA, chcesz wprowadzić na koniu, który będzie pierwszy lub drugi. Trzeba kluczowy zawodnik z wysokim prawdopodobieństwem przynajmniej wprowadzania. Z drugiej strony, jeśli grasz zakład wielokrotny nóg, że klucze się tylko zwycięzców, takie jak pick sześć lub odebrać trzy, trzeba wybrać konie z prawdopodobieństwem wysoka wygrana, miejsce po prostu nie zrobi.

Myślę, że najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, jak handicap, aby dowiedzieć się, jak wybrać zwycięzców, a także dowiedzieć się, jak rozpoznać, że konie będą uruchamiane drugi lub trzeci. Nauczenie się czegoś podobnego Brohammer figur tempo będzie naprawdę pomóc Ci zrozumieć, jak wyścig będzie kształtować się. Zrozumienie, jak koń pracuje styl i tempo będzie wpływać na jego szanse na ukończenie pierwszego, drugiego, trzeciego lub off płyta daje możliwość zacząć wygrywać z płaską wygrana zakładu i kiedy już osiągnięte, że można przejść do bardziej skomplikowane egzotyki.

Dużym błędem, że wielu potencjalnych rentowne handicappers zrobić to w skokach prawo do zakładów egzotycznych, takich jak exactas i trifectas przed zrozumienia tempo do końca.
Artykuł napisany przez: