Stare gry z Sega Mega Drive

Stare gry z Sega Mega Drive

Wings of War Miniatures Bitwa Strategy Game – Jak to jest grać

Grałem WarGames od kilku lat, głównie Games Workshop, ale grałem jeszcze jednego albo dwóch – Celtowie na przykład. A to – Wings of War – to zdecydowanie najprostszy i najszybszy grać. Zazwyczaj trzeba przebrnąć przez książkę reguł, nawet jeśli okaże się miłą rodzaju nauczyć się takich jak miejscowy wikary, może trochę zbyt uciążliwe dla słów. Wszystko, co pomiarowy, kości walcówka, patrząc na tabele, a następnie rzuca rzutów obronnych. Pozwól mi wyjaśnić nuda do jeszcze-nie-zainicjowanego czytelnika.

Wiesz, nie ma nic bardziej irytujące w Wargaming niż utworzenie armii „rolling trafienie”, czytając książkę reguł znaleźć modyfikatory, które będą albo dodać lub zabrać możliwość dotrzeć do grupy docelowej, a następnie zdecydować czy są one w pokrywie – całkowity czas około 15 minut na jeden strzał czasem – dla przeciwnika do roli jednej kości w rzucie oszczędzania i uciec uszkodzenia.

To bzdura. I nudne.

I dlatego ja tylko zajmował do tej pory w obskurnych świata blatu strategicznych generałów. Ale coś o Wargaming wciąż ciągnie mnie z powrotem. Być może jest to miłość od reguł, a może sposób nie ograniczają się do tablicy, tak jak w szachach. Albo jak w wyobraźni można odtworzyć to, co się dzieje. Cóż zrobić tak! Zawsze cieszył się malarstwa i rzemiosła bok niej więcej niż kości toczenia. Jest to dość naukowy sportem.

Drugi problem mam do czynienia ma regularne przeciwnikiem. Do tej pory to jest.

Czekałem przez 8 lat, aż mój najmłodszy syn był na tyle stary, bym wreszcie mieć regularny przeciwnika w twarz przez pole bitwy.

Jedyną rzeczą było to, że nie chce mu się grać wszystko, co oznaczałoby, że wszystkie rzeczy i patrząc w górę. wkład kominkowy Byłoby urodziła mu głupio – jak ja, jest on dysleksję. Potem jak już omówione mój dylemat z innym okazjonalny gracz zapytał, czy widziałem Wings of War.
Artykuł napisany przez: