Stare gry z Sega Saturn

Stare gry z Sega Saturn Miał dwoje dzieci, w tym samym wieku co mój syn, a on powiedział, że to było bardzo łatwo dostać się do.

Dlatego z wielkim niepokojem poszedłem i kupiłem go. Pięćdziesiąt funtów w Wielkiej Brytanii!

I chłopiec byłem zaskoczony. Ma bardzo proste podstawowe zasady, które są wystarczające do dobrej zabawy latającego wokół stołu. Poruszasz się w tym samym czasie, co inni gracze (z których można mieć maksymalnie jednak wiele płaszczyzn masz), i tak szybko, jak poruszać albo jesteś fotografowania lub zaplanować następny ruch.wagi kalkulacyjne bielsko biała Nie ma kręci, nie oglądając się tabele, bez zbadania zasad, aby zobaczyć czy Thral Zabójca racy może trafić Zoink Ork z poziomu dwóch zaklęcia bo Zoink nosi mistral srebro i ma kość Zubu przez nos. Jest to prosto, mucha, ‚dacdacadaca „(dźwięk, jak każda szkoła chłopiec wie, co karabin maszynowy sprawia), a następnie wybrać małą” procesor „z miski powiedzieć, jakie szkody zostały wyrządzone na siebie. Kilka kart manewrowych później obrócić swój samolot dookoła i to z powrotem do walki!

Ale to nie są wszystkie dodatkowe przepisy. Cool – to nie jest tylko pięć minut dziwnego gra! Są one logicznie zorganizowane i opierać się na podstawach. Można wybrać, który z nich jest tylko chcesz. Dodaj w pewnych zasad i wysokości można wykonać skręt Split-S, który dostaje z powrotem do walki, nawet szybciej, na przykład. W sumie jestem już uzależniony, a mój 8-letni syn też.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co jest w pudełku, co gra w tym wszystkim chodzi i ile cholernie dobre Wings zabawy zestaw War Deluxe jest, to Dowiedz się więcej proszę przeczytać mój koncentrator.

Artykuł napisany przez: