Czy stare gry byly lepsze?

Obowiązki w zakresie ochrony informacji Jakie obowiązki

Niewiele firm dzisiaj myślą, że niewykorzystanie na nim. Istnieje wiele, ale które są przekroczenia … i nadal nie osiągnięcia odpowiedniego poziomu ochrony informacji.

Zgodnie z polityką i Compliance Group IT (IT PCG), organizacje rangi teraz utrata poufności i integralności jako dwóch głównych ryzyk biznesowych, a następnie utraty dostępności.wagi magazynowe bielsko biała

ITPCG ma bieżących wzorców pomiarowych trzy główne wyniki wydajności:

1. Utrata lub kradzież danych klientów

2. Częstość i zakres przestoju biznesu IT po awarii i zakłóceń

3. Braki w IT, które muszą zostać skorygowane, aby przejść audyt

Najlepsze rezultaty występują u zaledwie 13 procent organizacji. Rocznie, firmy te znosić mniej niż trzy straty lub kradzieży poufnych informacji, mniej niż sześć godzin przestoju biznesu i mniej niż trzy braki do skorygowania przejść audyt. Są to najlepsze wyniki.

Większość firm występują wyniki, które są znacznie gorsze – prawie siedem w 10 organizacje cierpią na utratę danych lub ceny kradzieży od trzech do 15 każdego roku, od siedmiu do 79 godzin przestoju biznesu i od trzech do 15 braki zgodności w IT, które muszą zostać skorygowane. Jest to „normatywne” grupa.

Prawie dwa w 10 organizacji – 19 procent – przeżywają najgorsze wyniki, najwyższe straty danych lub kradzieży, najbardziej przestoje z awariami nim a największe problemy ze zgodnością z przepisami. Oni doświadczają rocznie ponad 15 straty lub kradzieży danych, 80 + godzin przestoju roboczych od niepowodzeń IT i ponad 15 brakach, które należy skorygować, aby przejść badania.

Co ciekawe, wyniki finansowe odczuwane przez organizacje są bezpośrednio związane z wynikami są zarządzane w jego obrębie.

I choć te numery mogą dokonać bezpieczeństwo i zgodność dźwięk podobny problem IT, ewentualnego narażenia na straty finansowe – w prawie każdym przypadku, cierpienie rzeczywistej straty finansowe – oznacza, że ??jest to cała-of-business problemem …
Artykuł napisany przez: