Ile sa warte sprawne stare komputery?

Ile sa warte sprawne stare komputery?

Demigod Armory i doświadczenie Upgrade – Inside View

Zarówno Armory i modernizacje doświadczenie może być bardzo przydatne w Demigod gier komputerowych. Doświadczenie może pomóc na poziomie swoich wrogów. Jeśli odbywa się to w prawo, można łatwo pokonać wroga. Zbrojownia pomaga bronić swoich posiłków i może być bardzo przydatna w późnej grze.rzeczoznawca majątkowy

Najpierw przyjrzyjmy się zbrojowni uaktualnień, pierwszy poziom kosztuje tylko 600 złotych i stanowi 10% więcej zdrowia i 100 dodatkowy pancerz. To nie jest bardzo ważne na początku gry, ale gdy Twoje posiłki stają się mocniejsze ta moc w połączeniu z Kowal może naprawdę sprawia, że ??wzmocnień znacznie silniejsze. Ja i mój zespół normalnie dostać się do gigantów, https://wfw.com.pl/strony/jak-promujemy/ a następnie skupić się uaktualnić zbrojownia i kowala. Jeśli aktualizacje osiągnąć poziom maksymalny będzie mieć naprawdę potężną siłę, a jeśli wróg nie to samo będą one szybko obezwładniony. Pierwsze wszystkie uprawnienia te nie są aż tak drogie, jeśli wszyscy gracze przyczynić.

Następny pozwala spojrzeć na rozbudowę doświadczenia wynika, że ??pierwszy poziom kosztuje 1200 złotych i zwiększa doświadczenia zdobyte przez 10%. Jest to kosztowne dla wczesnej grze, ale jeśli nie uaktualnić go koniecznie zabijać mnóstwo wzmocnień wroga i będziesz się poziom przeciwników. Jeśli wzmocnień wy przeciwnicy są silniejsze niż to może być warto dokonać aktualizacji do doświadczenia pełnego poziomu, który kosztuje 4800 złota i zwiększa doświadczenie o 40%. Jeśli następnie skoncentrować się na niwelacji zabijając ich wzmocnienia i poziom bardzo szybko.

Oba te aktualizacje są tego warte, to po prostu zależy od strategii, niwelowania szybko może doprowadzić do wczesnego ołowiu, które mogłyby wywrzeć pewną presję na swojego wroga. Jeśli następnie mieć większy dochód można dostać się do Giants szybka i zdominować wroga. Jak zawsze pamiętać, aby doświadczyć przydzieleniu jak ten pozwoli Ci być w stanie wiedzieć, kiedy należy uaktualnić i kiedy, aby zapisać swoje pieniądze.

Artykuł napisany przez: