Sklep cyfrowy ze starymi grami

Sklep cyfrowy ze starymi grami

Lista gier PC i gdzie kupić PC Games

Każdego roku lista gier PC pracuje dłużej, lepiej i bardziej wymagająca dla graczy PC. Ten rok nie jest wyjątkiem. Tegoroczne gry obiecują być najlepszym w historii z drugiego, trzeciego lub więcej edycje starych ulubionych, takich jak The Sims i Quake i kilka nowych pomysłów, które będą powali cię na kolana i utrzymać się zaangażować na wiele godzin.

Jeśli jesteś miłośnikiem historii lub po prostu stara się przekonać innych gier jest edukacyjna „Scourge of War: Gettysburg” powinno być na liście gier PC. Możesz stać się jednym z generałów w wojnie domowej i dowiedzieć się, że wszystkie problemy, jakie napotykają.

Komunikacja i zamieszanie panowało w tym czasie i będziesz czuć ich ból radzenia sobie z nim. Można ćwiczyć taktykę walki podczas nauki kawałek historii w tym procesie. Wszystko jest historycznie dokładne i dodanie trybu multiplayer prostu osładza pulę.

Dla tych, którzy kochają gry strategiczne, „Sid Meier Civilization V” powinno być na liście gier PC. Jest to strategiczna gra turowa, w którym można współpracować z innymi w grach wieloosobowych lub po prostu sięgnąć głęboko do gry w trybie dla jednego gracza. Nie ma takich samych zawiłości z religią lub rządu, że „Civilization IV” gra miała ale jest tak samo dobry. Jest wysoce zalecane dla każdego, czy już doświadczył poprzednich wersji, czy też nie.

Stare przeboje takie jak „Bejeweled 3” wciąż są zabawne i nowe zakręty uczynić je jeszcze lepiej. Grasz w grę w czterech różnych trybach: Zen, oświetlenie, klasyczne i poszukiwań. Tryb klasyczny jest stary Bejeweled z kilku dodatkowych skrętów obecnych we wszystkich trybach.

Tryb rozjaśniania jest podobny do starego Bejeweled Blitz ale można zebrać dodatkowy czas. Zen jest inny od wszystkich, którzy wcześniej. Możesz ćwiczyć jogę z oddychaniem wizualizację sterowania lub słuchać kojące dźwięki podczas gry. Zauważysz tryb Quest różni się od wszystkich innych form Bejeweled i ma wiele odmian pokera z motyli, aby utrzymać cię interesuje.

Jeden z oczekiwaniami zwalniający, aby dodać do swojej listy gier PC, nadchodzi w 2011 roku jest „The Elder Scroll V: Skyrim” Skyrim jest fikcyjny obszar, który wydaje się realne dzięki nieoficjalnym Skyrim miejscu. Oto nadzieję, że gra jest tak dobry jak jego poprzednik. Spodziewana data premiery to 11 listopada 2011.

Artykuł napisany przez: