Stare gry z Nintendo 64

Stare gry z Nintendo 64

Secugen Hamster Plus Czytnik linii papilarnych

Dzisiaj, czytniki linii papilarnych lub skanery, są najbardziej popularną formą zabezpieczenia biometryczne, z urządzeniami dostępnymi zarówno dla użytku ogólnego i masowej. Hamster Plus przez Secugen jest jedną z opcji dostępnych na rynku. Oto szczegóły tego produktu:

The Hamster Plus to jeden z nowych skanerów linii papilarnych, które SecuGen ma do zaoferowania.łącznik izolacji Firma dodała dwie nowe funkcje do urządzenia: Auto-On i Smart Capture.

Auto-On

Jak sama nazwa wskazuje, funkcja ta umożliwia automatyczne wykrywanie palca, eliminując tym samym potrzebę skłania czytelnika do każdego skanowania palca. Przy stosowaniu z kompatybilnego oprogramowania, czytnika linii papilarnych Auto-On funkcja włączy się i jak tylko dotknie czujnika odczytać palec.

inteligentnego fotografowania

Celem inteligentnego fotografowania jest zapewnienie wysokiej jakości odczyt linii papilarnych trudnych palców. Działa on automatycznie dostosowując jasność czujnika aby umożliwić przechwytywanie jakości wydruki szerszego zakresu normalnie trudnych palców.

The Hamster Plus może być używany do uwierzytelniania, identyfikacji i weryfikacji odcisków palców funkcje, które umożliwiają pracę w sposób podobny do hasła cyfrowych, które są niemożliwe do stracenia, zapomnieć ani ukraść.

Czujnik

The Hamster Plus korzysta SecuGen w Seir (Surface Ulepszony Nieregularne Reflection) Optyka technologicznej. W odróżnieniu od tradycyjnych metod skanowania, Seir umożliwia prawie całe światło rozproszone i odbite przez grzbiety palca, który ma być rejestrowany przez czujnik światła i nie pozwalając, aby odzwierciedlić z dolinami palca. Efektem tej techniki skanowania jest większy kontrast pomiędzy grzbietami i dolinami, które umożliwia szybsze czytanie i identyfikacji, a także zmniejsza prawdopodobieństwo fałszywego odrzucenia i braku czytania.

Artykuł napisany przez: