Stare gry z Playstation

Stare gry z Playstation

a krytyczna na tym.

IT PCG mówi, że dla firm o rocznych przychodach $ 50 milionów mając ją praktykuje w najgorszej grupie nich kosztuje $ 1,5 mln osób na rok; mając praktyki normatywnych nich kosztuje $ +240.000 i posiadający najlepsze praktyki nich kosztuje $ +20.500. Podobnie, dla firm z $ 500 mln rocznych przychodów, najgorsze praktyki kosztować $ 19 milionów praktyki normatywne kosztować $ +3,3 mln najlepszych praktyk kosztować $ +211.000. Każdego roku.

Żadna firma nie może sobie pozwolić, aby być w najgorszej kategorii; istnieją wyraźne korzyści z bycia w kategorii najlepszy pomimo początkowych kosztów zgodności.

I istnieją doskonałe zyski finansowe dla integralności IT – firm, które są zgodne unikać przekroczenia sprawie opłat i kosztów kontroli każdego roku w celu utrzymania wyników kontroli – organizacje z najlepszymi wynikami można wyciąć swoje opłaty i koszty audytu przez między 35 a 52 procent.

Dobrą wiadomością jest to, że możliwość zmniejszenia ryzyka i kosztów przy jednoczesnej poprawie wyników jest równe – przemysłowa silnie regulowanych nie mają przewagę nad tymi z środowisk mniej regulowanych i dużych przedsiębiorstw nie mają przewagę nad małych firm.

Organizacje z najgorszych wyników i najwyższe straty wynikające z korzystania z tego programu są faktycznie wydając takie same ilości w zakresie bezpieczeństwa informacyjnego firm o najniższym ryzyku i najlepszych rezultatów. Nie chodzi o to, ile wydajesz; chodzi o przydzielanie że wydatki dostarczyć praktyk, które zyskują lepsze wyniki.

Poczucie bezpieczeństwa jest czołowym australijskim dostawcą rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem IT. Jej usługi obejmują informacyjnych opinie bezpieczeństwa, testy penetracyjne, audyt i funkcje zarządzania zgodności.

Artykuł napisany przez: